سبحان طباطبایی

مجموعه هنری سبحان

درباره مجموعه هنری سبحان

مجموعه هنری سبحان با بیش از 8 سال تجربه در زمینه آموزش نقاشی توانسته است با تربیت شاگردانی خلاق و توانا در حوزه هنر نقاشی رزومه خوبی برای خود فراهم نماید و با معرفی این مجموعه توسط هنرجویانی که از کیفیت و شرایط آموزشی ارائه شده رضایت داشته اند به آموزش سایر علاقه مندان نقاشی بپردازیم.

در مجموعه هنری سبحان انواع تکنیک های نقاشی از جمله سیاه قلم، مداد رنگی، آبرنگ و … به صورت حرفه ای و مبتدی آموزش داده می شود. عزیزانی که خواهان آموزش هستند با اعلام سطح و شناخت خود از تکنیک نقاشی مورد نظرشان، دوره مناسب جهت آنها ارائه می شود. آموزش های ما در این مجموعه شامل تمام مراتب سنی شده و همه افراد در هر سنی می توانند از آموزش های ما استفاده نمایند.

آموزش های غیر حضوری ما در غالب فیلم های آموزشی صورت می گیرد. این فیلم های آموزشی به گونه ای آماده شده است که هنر جو می بایست همراه با دید این فیلم ها اقدام به ترسیم و پیاده سازی آموزش ها نماید. هنرجویان عزیز می توانند در هر مرحله آموزش، از کمک های استاد خود بهره مند شوند و از مشکلات و اصلاحات لازم به منظور پیشرفت و بهبمود آموزش استفاده نمایند.

تمام تلاش ما در مجموعه هنری سبحان این است که با ارائه آموزش با بهترین کیفیت به تربیت هنرجویان و هنرمندانی خلاق و توانمند به پردازیم که با ترسیم و خلق آثار زیبای خود به پیشرفت هنر نقاشی ایران زمین کمک نماییم.